Hizmetler

Ev ve İşyerleri Su Kaçağı Tespiti Servisi

Ev ve İşyerlerinizde duvar veya zeminde rutubetlenme, su sızıntısı olması muhtemeldir. İster duvardan olsun isterse tavanda makinalarımızla kaçak olan boru veya tesisat yerini nokta atışı bularak kaçağınızı kolayca gideririz.

Kombi Su Kaçakları

Kombileriniz su eksiltiyor yada kaçak probleminiz varsa bizi arayınız. Özel temizleme ekipmanımız ve ilaçlarımızla kombinizin temizlik ve bakımını yapıyor. Su eksiltme sorununu gideriyoruz.

Fayans Arası Su Kaçağı

PVC Pis Su Kaçaklarında hiç bir tedavi yöntemi yoktur. Banyonuzdaki PVC kaçaklarının kırılıp tekrar yapılmaktan başka çözümü yoktur.

akmersan su kaçağı tespiti hizmetleri

Tıkalı Lavabo, Mutfak Giderleri

Tıkalı Lavabo giderleri, Mutfak giderleri, Süzgeç ve Tuvalet giderleri tıkalı olduğu hallerde makinalarımızla kırıp dökmeden tıkalı olan her yeri her gider borusunu kolaylıkla açmaktayız.

Duvar Kabarıklıkları

Duvarlarınızdaki Kabarmaların sebeplerini başlıca şöyledir. Musluk arkasındaki uzatmalarda veya pis su giderlerinde sıklıkla görülürler. Bunlar süzgeç, lavabo gideri, klozet ve tekne giderleri, fayans aralarındaki ufak sızıntılardan kaynaklı su kaçaklarıdır. Bu kaçakları tespit ederek gideririz.

akmersan duvar kabarıklıkları tespiti ve giderimi

Pimaş Su Kaçağı Tespiti

PVC Pis Su Kaçaklarında hiç bir tedavi yöntemi yoktur. Banyonuzdaki PVC kaçaklarının kırılıp tekrar yapılmaktan başka çözümü yoktur. Pimaş Boru ve Banyolarınızdaki Su Sızıntılarını kaçak sorunlarını nokta atışı tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz.

pimaş boru su kaçağı tespiti

Sonraki adımlar...

Pimaş Boru ve Banyolarınızdaki Su Sızıntılarını kaçak sorunlarını nokta atışı tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Kalorifer tesisatı su eksiltmelerini, kaçak olan bölgeyi noktasal tespit ediyor ve hiç kırmadan onarıyoruz. Yeraltı şebeke ve yangın tesisat kaçaklarını çok kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Tespit için bizi arayınız!..

Bursa Akmersan Su Kaçağı olarak Türk Patent Enstitüsü’nden Marka Tescili mevcuttur.