Tıkalı Kanal Açma

Lağım giderlerinin tıkanması en istenmeyen şeylerden biridir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda kameralı cihazımızla söz konusu yere gelerek önce tıkanıklığın yaşandığı bölgenin tespitini yapıyor ve tıkalı kanal açma işlemiyle sorunu gideriyoruz.

Bu sistemde temizlenmiş kanallara giren CCTV Kameralar çok kısa bir sürede, sadece bir muayene ya da parsel bacası kenarına yerleştirilen görüntüleme aracı vasıtası ile kanalın baştan sonra görüntüsünü kaydedip, bize kanaldaki sorunları anında izleme şansı veriyor. Son Teknoloji cihazlar çapı 20 – 30 cm’den başlayıp da, kanalların bağlandığı 2 metre çapındaki kolektörleri dahi görüntüleyebilir.

Bursa kanal açma

Şehir yaşantısının belki de en dezavantajlı yönlerinden birisi de tıkalı kanalların oluşturduğu sorunlardır. Bunun için tıkalı kanal açma hizmeti profesyonel ve uzman yardımına mutlaka ihtiyaç duyulan özel bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çünkü tıkanıklık meydana gelen yerler zorlu ve hassas yaklaşımları gerektirmektedir. Böyle bir problem kişinin veya  kişilerin kendi başlarına aşacağı bir sorun değildir. Sık karşılaşılan bir problem de bu tarz gelişen kanal tıkanıklığı durumlarına yetkisiz kişilerin müdahalesidir. Yetkisiz ve uzman olmayan kişi veya kuruluşlarca giderilmeye çalışılan problem belki de tıkanmaya neden olan objelerin ulaşılmayacak zor yerlere sürüklenmesine, hatta çok daha kötüsü kanalın delinmesine kadar varabiliyor.

Bu anlamda son derece hızlı bir şekilde ulaşılan tıkanma noktası yine uzman bir ekip marifetiyle giderilmektedir.

akmersan kanal lağım açma

Bursa’nın tüm ilçelerinde (Osmangazi – Yıldırım – Nilüfer – Gürsu – Kestel – Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, İnegöl, İznik, Orhangazi) tıkalı kanal açma, tuvalet açma, gider açma, su kaçağı tespiti, lavabo açma, gider açma işlerini yaptık ve yapıyoruz. Akmersan bursa su kaçağı tespiti, Mutfak lavabo gideri açma işleriniz için tüm ilçelerde varız. Diğer işlerimiz için Hizmetlerimiz sayfasına bakınız.

Bursa Akmersan Su Kaçağı olarak Türk Patent Enstitüsü’nden Marka Tescili mevcuttur.