Duvar Kabarıklıkları Su Kaçağı

Duvar kabarıklıkları

Duvar Kabarıklıkları esas olarak musluk arkasındaki uzatmalarda veya pis su giderlerinde sıklıkla görülürler. Bunlar süzgeç, lavabo gideri, klozet ve tekne giderleri, fayans aralarındaki ufak sızıntılardan kaynaklı su kaçaklarıdır.
Bu kaçak noktalarından gelen su banyo tavanında buhar yapıp en yakın noktadaki duvarları kabartır. Bu kabarıklıklar genellikle banyo ve tuvalet duvarlarında meydana gelir. Giriş katlarda da sıklıkla görülebilir.

Duvar kabarıklıkları su kaçağı
Duvar kabarıklıkları su kaçağı

NOT: Duvarınızda eğer kabarıklık varsa muhakkak temiz su pis su tesisatınızda veya fayans arasında su kaçağı probleminiz vardır. Duvar Kabarıklıkları ve Su Kaçağı sorunu nokta atışı son sistem görüntülü cihazlarla kolaylıkla tespiti yapılabilir. Bizi Arayın evinizi kırıp dökmeden sorunun kaynağını tespit edip bu su kaçaklarını hızlıca bitirelim.

Nasıl Kabarıklığın olduğu Su Kaçağını tespit ederiz?

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan Akmersan firması, akustik dinleme cihazları ile dedektörlü cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde su kaçağının yeri, nerede meydana gelirse gelsin tam olarak tespit edilebilmektedir. Bilgisayarlı sistemlere sahip olan bu cihazlar, donanımlı ve eğitimli teknik personel tarafından kullanılmaktadır ve işlem kısa bir süre içinde sonlandırılmaktadır. Su kaçağı tespit edildikten sonra tadilata gerek kalmadan onarım işlemine başlanmaktadır. Duvarın, fayansın ya da zeminin altında meydana gelen su kaçakları da cihaz sayesinde cüzi bir maliyetle tespit edilmektedir.

Onarım işlemi yapılırken de eğer küvet kenarındaki su yalıtımından kaynaklanan bir sorun varsa, özel olarak geliştirilmiş izolasyon malzemeleri ile bu alandaki sorun tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Sorun bataryanın su kaçırması ile ilgiliyse, bataryadaki sorun yaratan bölgenin onarımı ya da değişimi yapılmaktadır. Sorun tesisattan kaynaklanıyorsa bu durumda tesisatın sorun olan bölgesinin tamiri gerçekleştirilmektedir. Gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarla hizmet veren su tesisatçıları ile irtibata geçildiğinde, sorunun nereden kaynaklandığı belli olmakta, tespit işleminden sonra yapılan raporlamanın sonucunda da şikayete konu olan banyo ve küvet su sızıntısının tam anlamıyla ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

Bursa’nın tüm ilçelerinde (Osmangazi – Yıldırım – Nilüfer – Gürsu – Kestel – Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, İnegöl, İznik, Orhangazi) tıkalı tuvalet açma, gider açma, su kaçağı tespiti, Duvar kabarıklığı sorunu, lavabo açma, gider açma işlerini yaptık ve yapıyoruz. Akmersan bursa su kaçağı tespiti, Mutfak lavabo gideri açma işleriniz için tüm ilçelerde varız.

Bursa Akmersan Su Kaçağı olarak Türk Patent Enstitüsü’nden Marka Tescili mevcuttur.