Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Tıkalı Mutfak Lavabo Giderleri Açma

Lavabo, süzgeç ve tuvalet giderleri tıkalı olduğu hallerde makinalarımızla kırıp dökmeden Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma işlemiyle her yeri her gider borusunu kolaylıkla açmaktayız.

Tıkalı Mutfak Lavabo gider açma
tıkalı mutfak lavabo gideri açma

Bina veya iş yerlerindeki atık su tesisatlarının da zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Lağım temizleme hizmeti adı verilen bu işlemi yapmak için özel cihazlar geliştirmiştir. Geleneksel yöntemlerle sunulan hizmetlerde lağım yada kanalizasyon temizliği oldukça zor şartlar altında yapılmaktadır. Özellikle pis suların içinde oluşan mikroplar ve patlayıcı gazlar, Lağım temizleme hizmeti sunan personel için sıkıntılı olmaktadır. Oysa günümüz teknolojisinde lağım ve kanalizasyon temizleme hizmetleri son derece kolay gerçekleştirilmektedir. Akmersan Su Kaçağı olarak lağımlarınızı herhangi bir yeri kırıp dökmeden açar tıkanıklıkları gideririz.

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma, Lavabolar ve Mutfak giderleri neden tıkanır? 

Genelde saç telleri ya da katı atıkların birikmesi sonucu, lavabo atık su gider borusunun uygun eğimle döşenmemesinden dolayı yaşanır. Bu sorunu yaşayanlar kendi çabalarıyla “lavabo açma” işlemini yapmaya çalışırlar. Yüksek miktarda kimyasal ve tozlar ile yapılan tıkalı lavabo açma ilk başlarda tıkanıklığın açılmasına yardımcı olabilir. Ama lavabo giderinde oluşturduğu çamurumsu etki, atık maddeleri burada biriktirerek uzun vadede lavabonun yeniden tıkanmasına yol açar.

Tıkanan lavabolar zamanında açılmazsa ileride daha büyük sorunlara sebep oluyor. Basit tıkanıklıklarda lavabo açma daha kolay bir şekilde yapılırken daha zor gibi gözüken tıkanıklıklarda ise teknoloji ile deneyim birleşerek klasik yöntemlere göre daha az maliyet ve daha kısa zamanda tıkalı lavabo açma yapılır.

Cihazla tıkalı lavabo açma, lavabo gider borularında oluşan tıkanıklıkların adeta nokta atışı yapılarak kırmadan, dökmeden ve garantili bir şekilde açılması anlamına geldiği için zorunluluk olarak uygulanıyor.

Bu sistem sayesinde lavaboların borularına gönderilen robot makineler tıkanıklığı görüyor buluyor ve parçalayarak lavabo açma işlemi gerçekleştiriyor. Tarafımızdan kamera görüntüsü ile hem tıkalı olan yerin tespiti yapılıyor hem de lavabo açıldıktan sonra gerekli kontrollerle lavabo temizliğinin garantili bir şekilde yapılması sağlanıyor.

Tıkalı lavaboların açtırılmaması lavaboların altından su gelmesine yol açar. Akan sular da nem ve rutubete yol açarak hem binalara hem de insan sağlığına zarar veriyor.

Tıkalı Mufak lavabo gideri açma işleminde eski Metodlar;

Lavaboların açılmasında kullanılan eski yöntemlerde ise tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilemediği için kırma işlemi yapılar. Ve tıkanıklığın olduğu bölge bulunur. Daha sonra da tıkanıklığın açılması için yine kazma ve kürekler kullanılarak kırılırdı. Bu da evinizin büronuzun seramiklerinin, duvarlarının zarar görmesi ve başka sorunlara yol açmaktaydı.

Bursa’nın tüm ilçelerinde (Osmangazi – Yıldırım – Nilüfer – Gürsu – Kestel – Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, İnegöl, İznik, Orhangazi) tıkalı tuvalet açma, gider açma, su kaçağı tespiti, lavabo açma, gider açma işlerini yaptık ve yapıyoruz. Akmersan bursa su kaçağı tespiti, Mutfak lavabo gideri açma işleriniz için tüm ilçelerde varız.

Bursa Akmersan Su Kaçağı olarak Türk Patent Enstitüsü’nden Marka Tescili mevcuttur.